فروشگاه اینترنتی شما به کمک یوست سئوی ووکامرس با گوگل رفیق می‌شود

افزونه Yoast Woocommerce SEO با بهبود تنظیمات Schema , OpenGraph موجب می‌شو تا گوگل محصولات فروشگاه اینترنتی شما را عینا همانند یک محصول با کلیه اطلاعات لازم همچون قیمت، موجودی، واحد پولی و … مشاهده کند.

WooCommerce SEO Yoast

رتبه بهتر فروشگاه اینترنتی شما در گوگل، بینگ و پینترست

جذب بیشتر خریداران به محصولات شما

فروش بیشتر با تسهیل دسترسی به محصولات

فروشگاه اینترنتی یا همان سایت شما دارای محصولاتی است که قیمت مشخصی دارند و توسط تولیدکننده با برند شناخته شده‌ای ساخته شده‌اند

حتما می‌خواهید گوگل نسبت به همه این اطلاعات از محصول شما آگاه باشد و با نمایش آنها در نتایج جستجو، کاربران بیشتری را به فروشگاه اینترنتی شما هدایت کند

ووکامرس یکی از محبوب ترین افزونه های فروشگاه ساز در دنیا است. نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO نیز مسلما یکی از بهترین افزونه های سئو برای وردپرس است.

افزونه Yoast WooCommerce SEO عمل یکپارچه سازی بین فروشگاه ساز ووکامرس و Yoast SEO Premium را ایجاد می کند.

اگر می خواهید محصولات خود را با ووکامرس بفروشید، برای بهبود سئوی محصولات خود و دیده شدن بهتر آنها در نتایج جستجوی گوگل می باید از افزونه مکمل با نام سئوی ووکامرس کمک بگیرید.

SERP Result

محصولات خود را در نتایج جستجو به نمایش بگذارید

با استفاده از افزونه سئوی ووکامرس پرمیوم به صورت خودکار اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات محصولات خود از جمله: امتیاز ستاره ای، قیمت و وضعیت موجودی محصول را در نتایج جستجوی گوگل به نمایش بگذارید.

همچنین به کمک متاباکسی که توسط یواست ووکامرس به صفحه مشخصات محصولات شما اضافه می شود، می‌توانید MPN , GTIN, ISBN را نیز تکمیل کنید و برای گوگل ارسال نمایید.

Preview

ببینید که محصولات شما چگونه در نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد

اگر اطلاعات ساخت یافته به درستی ایجاد شوند، آنگاه محصولات شما با امتیاز ستاره ای و قیمت در گوگل نمایش داده خواهند شد.

برای تجسم بهتر نحوه نمایش جزئیات محصول در گوگل، می توانید رتبه بندی ، تعداد نظرات، قیمت و در دسترس بودن را در بخش پیش نمایش گوگل برای محصولات مشاهده کنید.

Social Media

بهبود نمایش محصولات در شبکه های اجتماعی

Yoast WooCommerce SEO قادر است از جزئیاتی مانند قیمت و موجودی محصول استفاده کرده و آنها را به گونه ای ارائه دهد که شبکه های اجتماعی مانند Pinterest بتوانند از آنها برای نشان دادن نتایج غنی استفاده کنند. این شکل نمایش همان چیزی است که شما را از رقبایتان متمایز می کند.

قابلیت ثبت تصویر شاخص، عنوان و توضیح متای سفارشی برای شبکه اجتماعی فیسبوک و توئیتر نیز از دیگر امکاناتی است که سئوی ووکامرس برایتان مهیا می‌سازد.

برخی از سوالات رایج

افزونه به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که در بخش ویژگی های محصولات خود، ویژگی برند و تولید کننده را ایجاد کرده باشید، همان ویژگی را انتخاب کنید م مقادیر مربوطه به صورت خودکار در اطلاعات اسکیمای برند و تولید کننده به گوگل معرفی شود.

همچنین در ویرایش محصضول نیز فیلدی برای وارد کردن MPN در اختیارتان قرار میگیرد که با وارد کردن کد دلخواه، خطای MPN نیز از روی محصولات شما حذف می شود.

در صورتی که افزونه روی سایت شما نصب باشد، پس از ثبت حداقل یک دیدگاه با امتیاز برای هریک از محصولات شما، این هشدار بصورت کامل رفع شده و اطلاعات مربوطه برای گوگل ارسال می شود.

نمایش اطلاعاتی همچون قیمت محصول، امتیاز محصول و وضعیت موجودی به شرطی انجام می شود که شما اطلاعات لازم را در اسکیمای محصول برای گوگل ارسال کنید و اگر این کار انجام نشود هیچ گاه محصول شما با این اطلاعات در گوگل نشان داده نخواهد شد. با این حال پس از ارسال اطلاعات توسط شما، نمایش یا عدم نمایش اطلاعات در نتایج جستجو به انتخاب گوگل است و لزوما گوگل اجباری به نمایش این اطلاعات در نتایج ندارد.

سایر محصولات دیجیراتی

افزونه بهینه سازی سئوی تصاویر Seo Image Optimizer

به صورت خودکار تگ Alt و Title را روی تصاویر محتوا و محصولات سایت اضافه کنید

افزونه سئوی محلی وردپرس Yoast Local SEO Premium

بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو و دستیابی مشتریان به موقعیت مکانی شرکت شما

افزایش سرعت با مدیریت افزونه ها Plugin Manager Pro

برای افزایش سرعت سایت، کافیست بگویید فایل افزونه ها کجا فعال باشند و کجا فعال نباشند

از دیگر محصولات ما دیدن کنید